-
4492. IZLET - četrtek, 14. 05. 2026 |
||||||
- 14. 05. 2026 - Ljubljanski grad |
||||||
Zvečer po maši na Ljubljanski grad, na lepo razstavo ... pa tudi sicer je bilo zanimivo, je bilo tik pred dežjem, vse črno. Nazaj grede pri Gloriji je pričelo kapljati ... potem že doma na suhem pa se je ulilo ... skratka lep večer, lepši kot ga lahko pričakuješ. tele so še od maše
|
|
|||||
komu gre ZAHVALA,
da imam od 13. 11. 2025 nove WINDOWS in profesionalni video program?
- telih par slikic bo dovolj. na sprehodu, 19:58
sonca ni bilo, a
bil večer tudi tako zelo lepo nova razstava posebej zate M.
A. M. z ljubeznijo ... in kor pika na I,
se je šla tista, ki je bila lani pri nas doma v trgovino
skrit. potem pa proti domu. |
||||||
1 udeleženec tega sprehoda: Mirko (Samsung Galaxy S24 Ultra) |
peš |
|||||
![]() |
||||||